KONST / Litografier / Färglitografi 12343449
nr 1234 3449
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Färglitografi, Signerad, daterad 86,134/395. Motivet: 40x28
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:39:08
100 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors